0 212 502 02 02
İletişim
Hakkımızda

36 yıllık birikime sahip olan ZENGİNLİ OTOMOTİV, 1991 yılına kadar özellikle 2. el ticaretinde uzmanlaşmıştır. Şirketimiz 1991 yılından 2017 yılına kadar RENAULT MAİS'in Yetkili Satıcılığını başarıyla sürdürmüştür. Bugüne kadar binlerce müşterimizle iletişimimiz, ticari ilişkimiz ve dostluğumuz oldu. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için 5000 m2'lik kapalı, 2.000 m2'lik açık alanı olan, ulaşımı ve parkı kolay modern plazamızda hizmetimize devam ediyoruz.


Plazamızda 2.el markalarının tüm seçeneklerini görebilir, test edebilir, eğitimli, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizin sizlere sunacağı avantajlı satış şartlarını öğrenebilirsiniz.


ZENGİNLİ OTOMOTİV Filo kiralama hizmetleri ile siz değerli müşterilerine kaliteli, güvenilir, avantajlı, çözümler sunmaktadır. İhtiyaçlarınıza yönelik lider markaların otomobillerini şirketimiz aracılığıyla kiralayarak büyük kolaylık ve avantajlardan faydalanabilirsiniz.

ZENGİNLİ OTOMOTİV,

2008 Renault Global Kalite Ödülü'nü almıştır.
Yine 2008 yılı En İyi Renault Yetkili Satıcıları yarışması Türkiye Birincisi,
En İyi Satış Sonrası Müdürleri Türkiye İkincisi,
En İyi Satış Müdürleri Türkiye Üçüncüsü olmuştur.

ZENGİNLİ OTOMOTİV olarak önceliğimiz, uzman kadromuz ile müşteri taleplerine en kısa sürede en iyi çözümleri sunabilen, sektörel dinamikleri sürekli olarak bilimsel metotlarla izleyen, gelişmeleri yakından takip eden ve bu birikimlerini çözüm ortağı olduğu kurumsal müşterilerinin lehine kullanabilen uzun dönem araç filo kiralama şirketi kimliğini daima muhafaza etmek olacaktır. Sorunlarınızı dinlemek, birlikte çözüm üretmek, dün olduğu gibi yarın da ilkemiz olacaktır. Ticari yaşamımızdaki 36 yıllık tecrübe ve değişim bizlerin en büyük kılavuzudur. İletişimimizin sadece ticari ilişkimizle kalmayacağını ümit eder, hizmetlerimizle her türlü sorununuzda bir dost gibi yanınızda olacağımızı taahhüt ederiz